0

Odzież biegowa

COMPRESSPORT Koszulka termiczna 3D Thermo Tank

COMPRESSPORT Koszulka termiczna 3D Thermo Tank
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: od 0,00 PLN od 0,00 PLN netto
Stara cena: od 269,00 PLN od 218,70 PLN netto
Producent: COMPRESSPORT
Model: 3D Thermo Tank
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,00 PLN (przedpłata), 11,00 PLN (pobranie)
Kolor:
Rozmiar koszulki:

Opis produktu
Początkowo najchętniej wybierana przez rowerzystów – potem za nimi poszli biegacze, miłośnicy trailowych wypadów czy też sportów zimowych. Koszulka sportowa 3D THERMO ULTRALIGHT perfekcyjnie sprawdzi się od jesieni do wiosny jako ciepły dodatek. Czerp przyjemność z aktywności nawet w chłodniejsze dni dzięki marce COMPRESSPORT!

Technologia 3D
Specjalna tkanina pozwala kontrolować wahania temperatury i utrzymuje ciepło ciała w dopuszczalnych granicach normy, tj. pomiędzy 36-37,5oC. Twój organizm funkcjonuje prawidłowo, dzięki czemu możesz wybrać się trening, gdy nadejdzie zimniejszy okres.
Koszulka techniczna zapewnia Ci termalne wsparcie ze względu na kanały wentylacji i poduszeczki powietrzne. Dzięki różnicy w grubości materiału materiał nie podrażnia Twojej skóry, dając Ci sposobność komfortowego wysiłku. Oznacza to, że powietrze ma swobodny przepływ i odpowiada tym samym za proces regulowania temperatury pomiędzy otoczeniem a ciałem. W ten sposób zimne powietrze nie sięga bezpośrednio skóry – tak właśnie działa wyjątkowa termoregulacja. Ponadto, koszulka sportowa odprowadzi pot i wilgoć, zabezpieczając Cię przed przegrzaniem.
Przekonaj się sam, że koszulka bez rękawów 3D THERMO ULTRALIGHT stanowi idealną warstwę chroniącą przed chłodem i poceniem się. Ciało ze względu na optymalną temperaturę nie traci energii, dlatego możesz ją spożytkować na jeszcze efektywniejszy trening. Właśnie tego potrzebowałeś w zimny dzień – nie rezygnuj z treningu i dążenia do bycia najlepszym. Nawet zimowy okres nie powstrzyma Cię przed doskonaleniem Twojej kondycji. Z COMPRESSPORT zyskujesz ten fizyczny komfort!

Główne zalety:
# ultralekkość – koszulka techniczna waży ledwie 68 g, więc nawet nie poczujesz, że masz ją na sobie,
# cienkie włókna – ze względu na tkaninę 3D możesz cieszyć się wyjątkową delikatnością. Koszulka bez rękawów jest bardzo wygodna i nie podrażnia podczas noszenia,
# kontrola postawy – wykorzystany w produkcji przez Compressport materiał zapewnia m.in. pionową postawę podczas ćwiczeń, wyprostowane ramiona, utrzymywanie właściwej pozycji nawet przez długie godzin
# dotlenienie – klatka piersiowa pracuje na pełnych obrotach – możesz lepiej oddychać i cieszyć się właściwym dotlenieniem podczas długotrwałego wysiłku. Koszulka bez rękawów 3D THERMO ULTRALIGHT pozwoli Ci tym samym na szybszą regenerację.
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

skarpety